Spotřebitelská půjčka od Provident vs Homecredit

V případě, že se zájemce o půjčku rozhodne pro některý nebankovní produkt, tak je velmi pravděpodobné, že se mezi zvažované možnosti dostanou půjčky od známých společností. Výběr je velmi často o volbě spotřebitelské půjčky od Providentu vs Homecredit. A tedy dvou z největších poskytovatelů těchto finančních produktů.

Známá Provident půjčka je na českém trhu nabízena už od roku 1997. Aktuálně je v nabídce této britské společnosti půjčka z rozpětí 3 000 až 130 000 Kč, když finance si je možné půjčit s dobou splatnosti až 36 měsíců, když u menších splátek je možné mít nejkratší splatnost 3 měsíce. U některých částek si je možné zvolit také formu týdenních splátek.
Peníze jsou vypláceny dvojicí cestou a tedy v hotovosti nebo i převodem na bankovní účet. Prvním krokem k získání Provident půjčky může být vyplnění online žádosti obsahující také kalkulačku, která zobrazuje všechny potřebné informace jako je úrok, RPSN, velikost splátky nebo také celková dlužná částka. Tato nebankovní půjčka je bez ručitele.
Konkurenční Homecredit půjčka vznikla taktéž roku 1997 a je tedy nabízena už po dvě desetiletí. Touto cestou si je možné půjčit 10 000 Kč až 250 000 Kč s dobou splatnosti volitelnou z rozmezí 12 až 72 měsíců. Půjčku si je možné díky online žádosti sjednat už za pouhých 20 minut.
Vzhledem k tomu, že půjčka od Homecredit je bezúčelná, tak je možné ji použít úplně na cokoliv. Její možná výše tak napovídá, že peníze bývají často používány například na koupi automobilu, různého vybavení domácnosti, rekonstrukce, koupi dovolené nebo třeba nějakých dárků. V případě komplikací se splácením si je možné odložit úhradu jedné splátky. Dále je zde možnost si v průběhu času upravovat výše splátek a tím i celkovou dobu splácení.

Důležité je mít ty správné informace

Různých dalších spotřebitelských půjček je na trhu více než jen tyto dvě možnosti. K získání lepšího přehledu ohledně podobných produktů je vhodné se podívat na porovnání rychlých půjček na Zoomfin.cz. Zde jsou zpracovány informace o produktech napříč kategoriemi. A tedy zájemce o každý typ produktu se zde dozví něco užitečného.
Zajímavosti ze světa půjček je možné čerpat například také v běžném zpravodajství. Čas od času se objevují tématické reportáže v televizních zprávách nebo články na internetových portálech. Mnohdy se také jedná o různé srovnávání nebo různé novinky z oboru. Také v rubrice finance na idnes.cz najdete zajímavé informace ohledně úvěrů, hypoték a finských půjček.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!